Aktuality

VI.ročník SPORTS SPINNING CUP EU

Pravidlá, propozície, zoznam prihlásených.

 Sports spinning cup propozície 2017.doc  Sports spinning cup pravidlá 2017_.doc

výsledky:

I_II_III_IV_finále U10.xls   I_II_III_IV_finále U 14.xls   I_II_III_IV_finále U 18.xls   I_II_III_IV_finále U 23.xls

 

 



meno organizácia kategoria
Vandák Matej Zvolen U 14 
Kováčová Veronika  Cabaj Čápor  U 23 
Palkech Marek  Veľké Orvište  U 23 
Vavrinec Matej  Veľké Orvište   U 14
Boor Martin  Prašník  U 23 
Hulvan Jakub  Dolný Lopašov  U 23 
Nagy Jakub  Šaľa  U 14 
Cagala Jakub Čachtice  U 18 
Feranec Matúš  Trebatice  U 14 
Bukovský David Chtelnica  U 10 
Myslik Marek  Česká republika   
Šujan Juraj  Nové Mesto n V.  U 10 
Predný Patrik  Krakovany  U 18 
Predná Soňa  Krakovany  U 18 
Kotoc Juraj  Vlkanová  U 18 
Patras Marek  Kyncelová   U 23 
Bukovská Karin  Chtelnica  U 10 
Lencsés Patrik  Trnovec n Váh.  U 23 
Podracki Marian  Turňa n Bodvou  U 18 
Podracki Sabina  Turňa n Bodvou  U 14 
Baranovič Samuel  Hlohovec  U 18 
Bielik Rastislav  Trnava  U 14 
Straka Simon  Častkov  U 14 
Vojtek Tomáš  Myjava   U 10 
Líšková Lenka  Ružomberok  U 14 
Augustín Matej  Krakovany  U 10 
Dunková Alexandra  Brezová p Bradlom  U 14 
Augustín Peter   Veselé  U 23 
Huzava Samuel  Veľký Šariš  U 14 
Gašpar Michael Čachtice  U 18 
Zálešáková Sabina ČR  U 14
Zálešák Petr  ČR  U 18
Šípkovský Michal  Dolný Lopašov  U 10 
Suchý Filip  Chtelnica  U 10 
Lukáč Matej  Chtelnica  U 18 
Smolková Timea  Chtelnica  U 10 
Jakubček Tomáš  Krakovany  U 14
Greno Peter  Kysucké N Mesto  U 14 
Šagát Andrej  Lučatín  U 18 
Lipka Jakub   Piešťany  U 10 
Pišná Stanislava   Ostrov  U 18 
Halač Juraj  Kamenec p Vtáč. U 18 
Petrovič Peter  Detva  U 10 
Petrovič Juraj  Detva  U 10 
Gajdoš Samuel  Zvolen  U 10 
Markech Tomáš  Zvolen  U 10 
Lancaster Cobbold Samuel  Pliešovce  U 14 
Kašša Samuel  Budča  U 14 
Poničan Martin    U 14 
Lupták Kristián    U 14 
Poničan Jakub    U 14 
Bahleda Peter    U 14 
Bučko Samko    U 10 
Koppa Marcel    U 10 
Mihalda Filip  Kysucké N Mesto  U 18 
Jankovič Marko  Šterusy  U 10  
Nový Jan  ČR  U 18 
Nová Daniela  ČR  U 18 
Musil Filip ČR  U 18 
Gigal Martin  ČR  U 18 
Halabrín Branislav  Vrbové  U 10 
Michalka Jakub   Potvorice  U 10 
Bača Adam     
Muho Martin  Zemianske Kost. U 10 
Humaj Maxim  Piešťany  U 14 
Humaj David  Piešťany  U 14 
Wakil Jean Pierre  Piešťany  U 14 
Parajko Marián  Bratislava  U 14 
Zavadil Patrik  Hlohovec  U 23 
Rybecký Michal  Bernolákovo  U 14 
Jankovič Patrik  Šterusy  U 18 
Gajdy Matúš Dolný Lopašov  U 18 
Kutný Dominik  Veľké Kostoľany  U 10 
Novák Filip  Zemianske Kost.  U 10  
Novák Matej  Zemianske Kost.  U 10  
     
     
     
     
     

| Autor: Štefan Bielko | Vydáno dne 08. 08. 2017 | 1181 prezreté | Počet komentárov: 2 | Pridat komentár | Informační e-mailVytisknout článek

created by luther ----- powered by phpRS

Web site powered by phpRS PHP Scripting Language MySQL Apache Web Server