Preteky

Cena Čerenca XVII. ročník

Zoznam prihlásených, pravidlá, propozície.

pravidla-cena-cerenca-2017.doc  propozicie-cena-cerenca-2017.doc

 Výsledky:

I II III IV finale .xls



MENO BYDLISKO MENO BYDLISKO
Janák Roman  Vrbové  Drahoš Matúš  Bratislava 
Zrubec Róbert Vráble Hornák Filip  Kočovce 
Maladi Erik Slepčany Lieskovský Ján  Zemianske Podh. 
Belovič Radoslav Vráble Krištofec Lucián  Borovce 
Krnčan Juraj Vráble Svetlík Maroš  Horná Streda 
Jarka Pavel Vráble Michalka Marián  Potvorice 
Brezničan Martin  Nová Dubnica  Miskov Martin  Levice 
Čacho František  Senec  Petrov Lubomir  Malé Kozmálovce 
Ondruš Jaroslav  Púchov  Ondro Štefan Žilina 
Šimúnek Peter  Bánov  Ondro Michal  Žilina 
Molnár Dominik  Bánov  Pavlovič Andrej  Kátlovce 
Schwarcz Roman  Piešťany  Pavlovič Vladimír  Kátlovce 
Adamec Pavol  Myjava  Nikodém Dušan  Prašník 
Klc Jaroslav  Bratislava  Pašmík Pavol Prašník 
Maráček Peter  Piešťany  Mešenec Martin  Vrbové 
Hutera Michal  Šoporňa  Augustín Miroslav  Myjava 
Kollár Jozef  Bratislava   Petríček Jaroslav  Piešťany 
Maslaňák Marián  Námestovo   Petríček Stanislav Piešťany 
Kriho Marián Vrbové  Petríček Michal Piešťany 
Gašpar Michael  Čachtice  Stredanský Lukáš Piešťany 
Mággio António  Vrbové  Hájik Peter  Trnava
Vančík Juraj  Úľany n Žitavou  Hornáček Andrej Trnava 
Spáčil Martin  Šurany  Foltín Jaroslav  Trnava
Kemenčík Zoltán  Lipová  Lužák Miloš  Trnava 
Bača Michal  Podolie  Kutná Janka  Veľké Kostoľany 
Ondrovič Róbert  Senica  Kutný Jozef  Veľké Kostoľany 
Wágner Jozef  Moravany n Váh.  Papay Peter Ostrov 
Révay Dušan  Nové Mesto n Váh. Černok Slavomír  Piešťany 
Hanták Jaroslav  Častkovce  Dunka Branislav  Brezová p Bradlom 
Žák Jozef st.  Svätý Jur  Olejka Ľubomír Nitrica 
Žák Jozef ml.  Smolenice  Bakytová Magda  Vrbové 
Jankura Miroslav  Kežmarok  Valo Pavol Vrbové 
Dlugolinský Roman  Kežmarok  Kosmeľ Marián  Námestovo 
Andraš Radovan  Spišská Belá  Olajec Ivan  Hliník n Hronom 
Solár Peter  Mojš  Partl Jarpslav  Hodruša Hámre 
Svatos Bohous  Praha  Valušiak Ivan  Hliník n Hronom 
Vrana Pavol  Mojš  Valuška Roderik Hliník n Hronom 
Vančík Juraj  Mojš  Námesní Maroš Kosorín 
Vančík Jozef  Mojš  Šintál Adam Vrbové 
Masan Tomáš  Brunovce  Otruba Miloš  Vrbovce 
Florek Tomáš  Brunovce  Gabčo Marián  Dubnica n Váhom 
Patrnčiak Dušan  Horná Streda  Gabčo Vladimír ml.  Dubnica n Váhom 
Sadlon Ondrej  Lubina  Gabčo Vladimír st.  Dubnica n Váhom 
Kamenický Jaroslav  Piešťany  Lukáč Ladislav Nitra 
Ignácz Imrich  Kežmarok  Bako Jaroslav  Nitra 
Dinga Ivan  Spišská N Ves  Šenigla Peter  Holíč 
Zavonik František  Malacky  Paškan Ján  Bratislava 
Zavonik František ml Malacky  Petrucha Marcel Bratislava 
Slávik Michal  Piešťany  Musil Mário  Krakovany 
Mádr Tomáš  Piešťany  Kochan Ladislav  Vrbové 
Kuhajda Rastislav  Piešťany  Kabát Vladimír  Vrbové 
Mrázik Juraj  Piešťany   Kabát Martin  Ratnovce 
Janiska Mário  Piešťany   Alina Dušan  Sereď 
Burský Martin  Gbely  Scherhaufer Maroš  Sereď 
Dujsik Pavol  Katov  Smorada Marek  Hnilec 
Gajdos Jozef  Koseca  Smorada Ján  Hnilec
Mikuska Viktor  Koseca   Stadler Erik  Dubnica n Váhom 
Gajdosik František  Ladce  Mikuš Andrej Dubnica n Váhom 
Kvasnica Martin  Ladce  Masarech Michal  Vrbové 
Drančák David  Košice  Buršák Roman  Šurany 
Baco Marián    Durčo Radoslav  Nitra 
Palascak Alexander    Macháč Martin Piešťany 
Mihal Tomáš  Žilina  Mrážik Filip  Púchov 
Hodulík Miloš  Bošáca  Žilka Marián   Dubnica n Váhom 
Turanek Jaroslav  Štvrtok  Lednár Roman ml. Bratislava 
Postenyi Miroslav  Bošáca  Lednár Roman st.  Doľany
Povoda Roman  Nové Zámky  Šenigla Vladimír  Holíč 
Komár Tomáš  Krakovany  Mucha Miroslav  Nové Zámky 
Blanárik Lukáš  Kundov  Nemčík Marián  Letanovce 
Fáber Ján Horné Vestenice  Horák Michal  ČR 
Horniak Lukáš  Skačany  Miško Lukáš  Gbely 
Pilát Marek  Hradište  Tkáč Andrej Bardejov 
Schneider Juraj  Svätoplukovo  Kubiš Rasťo  Vrbové 
Stanek Marián  Senica  Černička Július Chtelnica 
Kostolanský Stano Malacky  Cagala Jakub  Čachtice 
Gregor Matúš   Nitrica  Stolár Marcel Vrbové 
Olejka Adam  Nitrica  Bursík Peter  Vrbové 
Lengyel Ladislav  Šamorín  Markech Ladislav  Kočovce 
Repta Rasťo  Brezová p Bradlom  Vojtech Ján  Kočovce 
Poláček Miroslav Brezová p Bradlom Vojtech Miroslav  Kočovce 
Potúček Rasťo  Brezová p Bradlom  Mico Martin  Piešťany 
Vavro Luboš  Nitra  Tešický Vlasto  Nová Dubnica 
Lorincz Štefan  Branč  Klinovský Peter  Nová Dubnica 
Zember Radovan  Cabaj Čápor  Babušík Ivan Topolčany 
Drgon Martin  Hlohovec  Steklý Vratislav  ČR 
Sarfický Norbert  Nové Zámky  Steklá Radka  ČR  
Borovica Jozef  Šurany  Tomášek Jaroslav  ČR  
Kollár Mikuláš  Šurany  Tomášková Gita  ČR  
Gulan Igor  Hôrka n Váhom  Augustín Peter  Veselé  
Paška Peter Očkov  Káles Michal  ČR  
Žažo Ján  Prašník  Homola Ľuboš Nová Baňa 
Vavrinec Peter  Veľké Orvište  Orovčík Ivan  Stará Ľubovňa 
Palkech Marek  Veľké Orvište   Timčák Miroslav  Stará Ľubovňa
Eckhardt Peter  Piešťany  Hanečák Milan  Stará Ľubovňa 
Števík Peter  Piešťany   Leško Miloš  Stará Ľubovňa 
Pecník Braňo  Piešťany   Gono Roman  Krakovany 
Slávik Igor  Piešťany  Kovačovic Luboš  Vrbové 
Pavlíček Ľuboš  Vrbové  Jedlička Michal Chtelnica 
Horniš Peter Veselé  Jedlička Roman Chtelnica 
Bobek Jaroslav Vrbové  Bukovský Pavol Chtelnica 
Hulvan Miroslav  Dolný Lopašov  Rajták Tomáš  Bratislava 
Hulvan Jakub  Dolný Lopašov  Zámečník Michal  Bratislava 
Boor Martin Prašník  Rajnák Lukáš  Piešťany 
Petráš Martin Piešťany  Straka Amdrej  Drahovce 
Lukáč Peter  Chtelnica  Lencses Patrik Trnovec n Váh. 
Popovič Milan  Trnava  Chudý Pavol ml.  Čachtice 
Beňo Gabriel  Trnava  Chudý Pavol st.  Čachtice 
Čemez Igor  Sereď  Sokolík Jozef Moravské Liesk. 
Čemez František  Sereď  Kikanovič Branko Piešťany 
Drahoš Peter  Hrachovište  Takács František  Senec 
Takács Alexander  Senec  Hurtóny Jozef  Zlaté Klasy 
Horina Jozef  Veselé  Halac Juraj  Kamenec p Vtáč. 
Kvasňovský Tibor  Kálnica  Lukačovič Milan  Nitra 
Miklas Marek  Partizánské  Smatana Michal  Partizánske 
Predný Patrik  Krakovany  Predná Soňa  Krakovany 
Danek Michal  Liptovský Mikul.  Cibulka Milan  Partizánske 
Múcska Eugen  Senec  Onofrej Ivan  Moravany n Váh. 
Zubák Peter  Ostrov  Dedík Marián  Hôrka n Váhom 
Sevald Jozef  Hôrka n Váhom  Sýkora Jozef  Vrbové 
Skaličan Adam  Krakovany  Polc Ludo  Dobrá Niva 

 


| Autor: Štefan Bielko | Vydáno dne 10. 07. 2017 | 2712 prezreté | Počet komentárov: 4 | Pridat komentár | Informační e-mailVytisknout článek

created by luther ----- powered by phpRS

Web site powered by phpRS PHP Scripting Language MySQL Apache Web Server